Atribuită Cumpărare directă

Retea de WIFI Public pentru acces la internet compatibila cu Acord Grant Proiect WIFI4EU in spatiile puse la dispozitie de catre beneficiar cu 16 puncte de acces exterioare si 9 puncte de acces interioare Pret : 60064,28 Lei fara TVA (echivalent a 12605.04 Euro fara TVA la cursul 1 Euro = 4.7651 Lei

Număr anunț
DA25035131
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.064,28 RON
Valoare atribuită
60.064,28 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.064,28 RON

din 60.064,28 RON estimat