Atribuită
Cumpărare directă
CARD MEMORIE TRANSCEND TS2GSDC = 1 buc MEMORIE FLASH USB KINGSTON DATATRAVELER 50 DT50/64GB = 1 buc MONITOR LCD LENOVO THINKVISION E2223SWA SH = 1 buc MEMORIE FLASH USB KINGSTON DATATRAVELER I G4 DTIG4/32GB = 1 buc MEMORIE FLASH USB KINGSTON DATATRAVELER 50 DT50/32GB = 2 buc
- Număr anunț
- DA25019995
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
- Furnizor / câștigător
- DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357,14 RON
- Valoare atribuită
- 357,14 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.