Atribuită
Cumpărare directă
Memoriu Biodiversitate etapa incadrare pentru proiectele din judetul Arad ce fac obiectul art. 28 din OUG 57/2010 cu moficarile si completarile ulterioare prin Legea 49/2011. Memoriul contine informatii prevazute in ghidul metodologic din Ord 19/2010 (termen de executie 45 zile) si reprezinta etapa de documentare pentru un eventual Studiul de evaluare adecvata.
- Număr anunț
- DA25020298
- Autoritate contractantă
- Comuna Sagu (CUI 3519585)
- Furnizor / câștigător
- PATKO ROBERT PFA (CUI 25268484)
- Cod CPV
- 90721700-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.