Atribuită Cumpărare directă

Tonere pt. imprimante pentru buna desfășurare a activității în cadrul Primăriei Ciacova. Achiziția publică s-a inițțiat în baza Referatului de necesitate Nr.1217/13.02.2020.

Număr anunț
DA25048037
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.851 RON
Valoare atribuită
1.851 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.851 RON

din 1.851 RON estimat