Atribuită Cumpărare directă

10401232 Plasa sudata otel fir 8mm, dimensiuni ochi 100x100mm, 2000x5000 mm Plasa sudata din otel este un produs metalurgic utilizat pentru armarea betonului. Utilizarile secundare ale plaselor sudate sunt pentru imprejmuire, in constructii, confectii metalice, la confectionarea custilor sau a rafturilor. Date tehnice: diametrul barei: 8 mm; dimensiune ochi: 100 x 100 mm; dimensiune panou: 2000 x 5000 mm; geometria sarmei profilate: conform SR 438/4/2012.

Număr anunț
DA25025896
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44313000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,20 RON
Valoare atribuită
514,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,20 RON

din 514,20 RON estimat