Atribuită
Cumpărare directă
25 pachete Digi WI-FI Corporate cu viteza de pana la 1000Mbps 1 pachet digi WI-FI Corporate Central 1 pachet Portal Captive Mentenanta sistem conform proiect WIFI4EU Pret: 595,6375 Lei fara TVA / luna (echivalent a 125 Euro fara TVA la cursul 1 Euro = 4.7651 Lei) Perioada contractuala: 36 luni
- Număr anunț
- DA25035204
- Autoritate contractantă
- Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.443,04 RON
- Valoare atribuită
- 21.443,04 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.