Atribuită Cumpărare directă

PRIZA CU PAMANTARE 4LOCURI PT. INT.0313H 1BUC X16.7227 SOLUTIE PARBRIZ KYNITA -20* 5L 2BUC X 11.6807 VAR LAVABIL ANTIMUCEGAI CASABELLA 8,5L 1BUC X64.6218

Număr anunț
DA25023373
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DORNA ARINI (CUI 14173109)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,70 RON
Valoare atribuită
104,70 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,70 RON

din 104,70 RON estimat