Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare si intretinere al instalatiilor electrice. Servicii de reparatii echipamente electrice. Servicii de masuratori electrice. Servicii de inlocuire componente defecte pentru institutiile: sediu primarie, scoli ovidiu, scoala poiana, scoala Culmea , gradinite. centre culturale, club sportive, centru de permanenta, parcuri
- Număr anunț
- DA25048201
- Autoritate contractantă
- ORASUL OVIDIU (CUI 4301359)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROCONST GENERAL PROJECT S.R.L. (CUI 41854370)
- Cod CPV
- 50711000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.755 RON
- Valoare atribuită
- 128.755 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.