Atribuită Cumpărare directă

Lichid de frana la bidon 1l DOT4.

Număr anunț
DA25037775
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
PRESTARI SERVICII SI COMERT "SIGNAL" SRL (CUI 6605303)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,72 RON
Valoare atribuită
201,72 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,72 RON

din 201,72 RON estimat