Atribuită
Cumpărare directă
Cadru metalic vopsit in camp electrostatic 2 blaturi sticla 4-6 mm, 1 bol Role cauciuc avand diametrul de 5 cm ATENTIE: ,,Factura va cuprinde doar reperele din prezenta achizitie. Nu se grupeaza mai multe achizitii pe aceiasi factura, in caz contrar va trebui refacuta factura’’
- Număr anunț
- DA25036995
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,46 RON
- Valoare atribuită
- 655,46 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.