Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) pentru regizor spectacol Curand, aici va fi pustiu. Check in 19.02, check out 21.01.2020, Chirila Daniel.

Număr anunț
DA25064679
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,14 RON
Valoare atribuită
257,14 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,14 RON

din 257,14 RON estimat