Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu de unica folosinta destinat securizarii. Sigiliul este marcat lasercu text, serie. Element de legatura metalic de 30cm INVELIT IN PLASTIC.

Număr anunț
DA25036461
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI 30818118)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230 RON
Valoare atribuită
1.230 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.230 RON

din 1.230 RON estimat