Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE 600G FL TOAST CU FAINA GRAHAM 200G PRESIDENT UNT 82% 1L DORNA LAPTE UHT 3.5% 2*330g alb sana 3.6% 300G PAKMAYA DROJDIEPROASPATA 1KG PRESIDENT CREMA BRANZA 1L OLYMPIA BORS PROASPAT 1*30 OUA TONELI 2500G MIX LEGUME MINESTRONE BANANE 3-4 LAMAI SALATA VERDE ROSII CHERRY CARTOFI ROSII CEAPA GALBENA MORCOV DOVLECEI TELINA 400G CIRIO PULPA DE ROSII 1KG ARO ZAHAR 1KG RISO OREZ BOB COLOSAL DOBROGEA GRIS 2KG GRANIA ITALIA COZONAC 10G DR OTK PRAF DE COPT 4*2ML DR OETK ESENTA VANILIE 500G CEREALE BELVITA 1KG RAHAT ASORTAT ARO 1KG DR OETK CACAO
- Număr anunț
- DA25049052
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.707,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.707,01 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.