Atribuită Cumpărare directă

PROIECTOR LED SMD SLIM CW AVIDE 50W 6400K 2BUC X77.3109 SARMA NN 3 2.08KG X4.4538

Număr anunț
DA25053694
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,91 RON
Valoare atribuită
163,91 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,91 RON

din 163,91 RON estimat