Atribuită Cumpărare directă

revizie inl filtru combustibil inlfiltru aer uscat inl filtru de praf instalatie de climatizare inl lichid instalatie hidraulica de frana test scurt indicatie la schimb ulei motor

Număr anunț
DA25036547
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008,56 RON
Valoare atribuită
2.008,56 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.008,56 RON

din 2.008,56 RON estimat