Atribuită
Cumpărare directă
BANDA MASCARE 48MMX50M 1BUC X7.4790 SURUB LEMN 5X50 30BUC 1 SET X 3.2773 SURUB LEMN 6X30 30BUC X0010T630B 1SET X 3.7815 DISC LAMELAR 125X22 GR80 KDLEC90450 1BUC X6.6387 DISC LAMELAR INOX/METAL 125X22 P120 KDL30680 1BUC X 7.4790 SET LACUIT (22402) 1BUC X 10.0000 DILUANT ALCHIDI 0,5L 1BUC X6.0504 LAC SAVANA CU TEFLON 0,75L STEJAR 1BUC X 28.4874 SOL INDEP VOPSEA DECANOL SUPER 400ML 1BUC X 18.9076 SMIEGHEL 4M X 2.1008 PENSULA DE LACUIT 40MM(70473) 1BUC X 10.0840
- Număr anunț
- DA25046710
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,59 RON
- Valoare atribuită
- 110,59 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.