Atribuită
Cumpărare directă
7DAYS CAKE CAISE 30G 7DAYS CAKE FR.PADURE30G CIOL.SP.AFUMAT PORC KG CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CEAPA GALBENA AT KG CI PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI PATRUNJEL LG RO C.I MARAR RO. LG. C.I ARDEI GRAS ROSU ES.KG CI D-ALE G.SFECLA ROSIE 4200 HORTI.PASTA TOM.24%800G SULTAN PAS.TOM.24% 800G+7 HUTTON CUS-CUS 500G HUTTON MELCISORI 6 OUA 25 HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G 7DAYS CAKE CAPSUNI 30G BARNI LAPTE 150G EUGENIA CR.CACAO 56X36G TACAM PUI PG. BAX TACAM PUI PG. BAX HELGA SMANTANA 20% 900G HELGA SMANTANA 20% 900G DERONI FAS.BOB ALES1KG DERONI OREZ SARMALE 1KG BEKESI GRIS DE GRAU 1KG TPS FAINA ALBA 000 1KG SORICA ULEI FLOAREA S1L
- Număr anunț
- DA25064539
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.753,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.753,69 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.