Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici rola plotter, hartie foto lucioasa 240 g/mp, A0+ Gramaj: 240 g/mp Dimensiuni: 914 mm x 30 m (A0+) Diametru interior: 2 inch (5.08 cm) Diametru exterior: 117 mm

Număr anunț
DA25036670
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,64 RON
Valoare atribuită
680,64 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,64 RON

din 680,64 RON estimat