Atribuită
Cumpărare directă
BARBOTOR OXIGENATOR COMPLET METALIC,AUTOCLAVABIL,ACOPERIT CU VOPSEA ANTIMICROBIANA CU IONI DE ARGINT - 350.00 RON - 20 buc Gel ecograf 1L - 11.50 RON - 50 buc HARTIE EKG BTL 110 mm rola - 5.57 RON - 30 buc Capsula filtranta / filtru pentru apa sterila fara autoclavare 31 zile - 185.00 RON - 8 buc Manseta TA/NIBP monitor functii vitale - 64.00 RON - 2 buc CABLU EKG PACIENT PENTRU ELECTROCARDIOGRAF - 286.00 RON - 2 buc Hartie ecg/ekg Edan SE12 Express ROLA (210x30) - 9.60 RON - 40 buc Hartie EKG EDAN SE601, 110 x 140 x 143sh - 9.89 RON - 30 buc HARTIE EKG ROLA 63MMX30M (NIHON KOHDEN CARDIOFAX 1150K/9620K / FUKUDA)/RQS 63-3 - 4.27 RON - 30 buc Termometru frigider - 9.47 RON - 30 buc Termometru camera - 9.47 RON - 40 buc Termometru clinic digital uman - 9.70 RON - 140 buc Electrozi unica folosinta - 35 RON - 70 buc
- Număr anunț
- DA25047195
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.201,80 RON
- Valoare atribuită
- 15.201,80 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.