Atribuită Cumpărare directă

Capsule apa sterila QPoint Capsulele de filtrare sunt furnizate sterile si testate în totalitate. Membrana cu grad de sterilizare Supor® din cadrul cartusului filtrului este clasificat si validat la dimensiunea de 0.2 µm. Capsulele de filtrare sunt indicate pentru a fi folosite în procesul de îndepartare a bacteriilor, protozoarelor, ciupercilor si particulelor din apa, actionând ca o bariera. Capsulele de filtrare sunt destinate pentru a fi utilizate pentru o perioada de maximum 2 luni (62 de zile), de la conectarea initiala.

Număr anunț
DA25040854
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat