Atribuită
Cumpărare directă
Denumire: SSD Samsung 860 EVO 500GB SATA-III 2.5 inch Cod producator: MZ-76E500B/EU General Tip Serie Consumer Recomandat pentru Gaming Da Seria 860 EVO Tip SSD Intern Form factor 2.5 inch Triple-level Cell Da Interfata SATA-III Suport NVMe Nu Capacitate 500 GB Controller Samsung MJX Viteze De Lucru Citire max. 550 MB/s Scriere max. 520 MB/s Random 4KB citire 98K IOPS max. Random 4KB scriere 90K IOPS max. Caracteristici Inaltime 6.8 mm Greutate 51 g Consum (activ) max. 4 W Rezistenta la soc 1500G MTBF 1.500.000 ore Temperatura operare 0 - 70 grade C Dimensiuni 100 x 69.85 x 6.8 mm (TBW) Total Bytes Written 300 TB Tehnologii Suport TRIM Da Suport S.M.A.R.T Da Garantie: 24luni
- Număr anunț
- DA25048744
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,81 RON
- Valoare atribuită
- 345,81 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.