Atribuită Cumpărare directă

prosop v verde 200foi/set 20seturi/bax 10x48,07; hartie igienica 24role/bax 15x12,61; racleta geam cu coada aluminiu zorex 4x10; dezinf univ bactisept 1.25l 10x6,97; pahare bicolore 166cc 100/set 10x4,62

Număr anunț
DA25051702
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL NICOLAE (CUI 29100520)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825,75 RON
Valoare atribuită
825,75 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825,75 RON

din 825,75 RON estimat