Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția unui acumulator auto start-stop (cu piesa la schimb şi montaj inclus), pentru un auto DACIA Duster (SS: UU14SDJ9G53981763) – 1 buc., cu următoarele caracteristici: CAPACITATE - min. 70 Ah, PUTERE START - min. 700 A, VOLTAJ – 12V, LUNGIME – 278 ± 5 mm, LATIME 175 ± 5 mm, INALTIME 190 ± 5 mm. ptr. auto cu funcție START/STOP. Garanţie : 36 de luni de la data montării.
- Număr anunț
- DA25074911
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,14 RON
- Valoare atribuită
- 336,14 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.