Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de informare si publicitate pentru proiectul „Anvelopare blocuri in Orașul Deta - Bloc A, str. Stefan cel Mare, nr. 25-27 si blocurile A18, B17-C17 - ZONA ELENA GHENESCU, ORAȘUL DETA, JUDEȚUL TIMIS” ( 3 loturi). 1) Panou A2 temporar conform manualului de identitate vizuala POR 2014-2020 buc 3 buc * 700 lei fara tva / buc = 2100.00 lei ; 2) Placa permanenta conform manualului de identitate vizuala POR 2014-2020 buc 3 buc * 800 lei fara tva / buc = 2400.00 lei ; Total fara tva : 4500.00 lei ; Tva : 855.00 lei; Total cu tva : 5355.00 lei . Montajul se va executa de catre beneficiar.
- Număr anunț
- DA25060115
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.