Atribuită Cumpărare directă

solutie injectabila, antiemetic indicat pentru profilaxia si tratamentul gretei si varsaturilor induse de tratamentul citostatic (chimioterapie si radioterapie)

Număr anunț
DA25084834
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.943,60 RON
Valoare atribuită
14.943,60 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.943,60 RON

din 14.943,60 RON estimat