Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar Plic B4 burduf 50 siliconic Kraft 120g 105947 Buc 15 0.52 Dosar carton mapa 350gr DC DCM350 Buc 25 0.68 Hartie scris A4 55gr/MP 500coli/top NL157 TOP 3 14.5 Calculator Canon 16 WS-1610T Digit; Dual Power; "IT-touch" keyboard CANWS1610T Buc 1 70 Etichete albe autoadezive 40/A4, 52,5 x 29,7 mm, 100 coli/top, Optima OP-440525297 TOP 1 28.94
- Număr anunț
- DA25064375
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,24 RON
- Valoare atribuită
- 167,24 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.