Atribuită Cumpărare directă

k'othrine este un insecticid biodegradabil are o fotostabilitate mare nu pateaza nu lasa urme manifesta o eficacitate mare ampotriva antregului spectru de insecte zburatoare si taratoare [purici paduchi pleosnite gandaci de bucatarie furnici etc substanta activa deltametrin

Număr anunț
DA25058643
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DEZIREX SERV SRL (CUI 35562818)
Cod CPV
24452000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.900 RON
Valoare atribuită
68.900 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.900 RON

din 68.900 RON estimat