Atribuită Cumpărare directă

Condica de prezenta copertata 35 poz 200file - 1buc. x 23,40lei/buc. Reg. intr-iesire A3 cartonat - 1buc. x 80lei/buc. Foi parc. A4 transp pers. - 6buc. x 4.83lei/buc. Ordin de deplasare -0 4buc. x 3,90lei/buc.

Număr anunț
DA25052133
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521362)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,98 RON
Valoare atribuită
147,98 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,98 RON

din 147,98 RON estimat