Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU CARTONAT A4 200 FILE DICTANDO BUC 5 *8.63 lei/buc=43.15 lei; TONER NEGRU COMPATIBIL HP Q2612A/FX-10 2K REDBOX LJ1010 BUC 3* 28.7lei/buc= 86.1 lei;CRETA SCOLARA COLORATA 10/CUT CUT 5* 1.95 lei/cut=9.75 lei ;TONER NEGRU COMPATIBIL HP CE285A/CRG725 SKY WPS 1.6K BUC 5* 28.7lei/buc= 143.5 lei; CABLU IMPRIMANTA USB A-B 2M 41738 BUC 1* 7.64 lei/buc= 7.64 lei

Număr anunț
DA25046404
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,14 RON
Valoare atribuită
290,14 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,14 RON

din 290,14 RON estimat