Atribuită Cumpărare directă

Sapun de toaleta DALAN 100 gr

Număr anunț
DA25063272
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI 201195)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.744,40 RON
Valoare atribuită
1.744,40 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.744,40 RON

din 1.744,40 RON estimat