Atribuită
Cumpărare directă
SUNCA PIZZA KG KG 6,435 1 164,50 LAMAI TR KG CI KG 1,480 1 9,58 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 10 1 185,23 CEAPA GALBENA AT KG CI KG 19,800 1 41,20 TELINA RO KG CI KG 9,880 1 23,75 CEAPA ROSIE UA KG CII KG 5,400 1 17,45 MORCOVI RO KG CI KG 15,380 1 19,26 CASTRAVETI FABIO ES KG C. KG 2,480 1 27,55 ROSII TR KG CI KG 7,940 1 47,00 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 10 1 8,79 ARDEAL.PATE PUI 100G CV 7 6 87,82 HAME TON MA.UL.VEG.1705G CV 2 1 85,73 SORICA ULEI FLOAREA S1L ST 18 1 70,70 BOD ZAHAR 100% ROMANESC 1 PG 10 1 24,04 DELIKAT LEGUME 75G 9+1 PG 3 9 61,37 BELIN FR.DE PADUR100X2G IF 8 1 58,18 CREMA CU UNT 65% 200G BU 28 1 66,16 AS.OUA CLASA L 30BUC CA 3 30 39,06 FASOLE PASTAI GALB2,5KG PG 3 1 50,18 ARDEI ROSU FASII 2,5KG BU 1 1 22,75 DANONE CASA B.SMANTANA12% BU 6 1 60,05 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 12 1 45,28
- Număr anunț
- DA25063757
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,63 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.