Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere a automobilelor, cu inlocuire piese de schimb pentru 1 autovehicul Citroen Jumper: filtru de ulei 1 buc x53.10 lei=53.10 lei ; garnitura 1 bucx3.80 lei=3.80 lei; ulei 0W30, 6l x53.78lei=322.69 lei; ulei 0W30 1l x53.78lei=53.78 lei; filtru carburant 1 bucx204.80 lei=204.80 lei; filtru aer JR 3 1 buc x115.23 lei=115.23 lei ; filtru polen JR3 CU2544 1 bucx117.21 lei=117.21 lei; Revizie operatiuni sistematice 2 hx140 lei=280 lei. Garantia pieselor de schimb este de 2 ani, garantia la manopera este de 3 luni
- Număr anunț
- DA25053250
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICT SERV S.R.L. (CUI 13926039)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.150,61 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.