Atribuită Cumpărare directă

Respecta Ordinul nr. 261/2007 privind curatarea, dezinfectia si sterilizarea in unitatile sanitare. Prezinta un spectru larg de actiune: bactericid (SR EN 1040, SR EN 1276, inclusiv MRSA), fungicid (SR EN 1275, SR EN 1650), micobactericid (SR EN 14348 M.terrae si M.Avium), virucid (Adenovirus, Poliovirus), sporicid (Bacillus Subtilis) Prezinta testari care reflecta performantele cuplului aparat produs. Poate fi difuzat in particule cu foarte fine astfel incat sa se produca o ceata dezinfectanta.Nu necesita clatire. Produsul nu decoloreaza suprafetele, nu albeste suprafetele, nu pateaza suprafetele, nu fixeaza proteinele pe suprafata. Timpul de contact pentru efect antimicrobian este de 5 minute. Forma de prezentare: recipiente cu capacitate de 2 litri. Perioada de garantie a produsului este minim un an din momentul livrarii. Denumire produs: Aseptanios AD PRET CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA25082135
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat