Atribuită Cumpărare directă

Supraveghere și intervenție centrale termice și rețele termice - conform caiet de sarcini atasat. Verificarea, supravegherea, monitorizarea, asigurarea funcționării și mentenanță integrală a cazanelor, instalațiilor, rețelelor, utilajelor, echipamentelor și dispozitivelor; pornirea, programarea, exploatarea, supravegherea, asigurarea funcționării, oprirea şi răcirea cazanelor; golirea cazanelor și instalațiilor; curăţenia la locul de muncăerificarea, supravegherea, monitorizarea, asigurarea funcționării și mentenanță integrală a cazanelor, instalațiilor, rețelelor, utilajelor, echipamentelor și dispozitivelor; pornirea, programarea, exploatarea, supravegherea, asigurarea funcționării, oprirea şi răcirea cazanelor; golirea cazanelor și instalațiilor. Mentionam ca societatea detine toate autorizatiile ISCIR pentru prestare servicii de service centrale termice.

Număr anunț
DA25046660
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.580 RON
Valoare atribuită
125.580 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.580 RON

din 125.580 RON estimat