Atribuită Cumpărare directă

10.0/75-15.3 PETLAS UN1 - 2 BUCATI 1400-38 ALLIANCE - 1 BUCATA

Număr anunț
DA25081596
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI 30860945)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34352300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621,56 RON
Valoare atribuită
1.621,56 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621,56 RON

din 1.621,56 RON estimat