Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 - CUVA ROABA LIMEX 85 L - BUC 8 = 43,00 Lei/buc ; 2 - ROATA PENEUMATICA PENTRU ROABA - BUC 8 = 17,00 Lei/buc ; 3 - CADRU ROABA LIMEX - BUC 8 = 58,82 Lei/buc ; 4 - SET MONTAJ ROABA LIMEX - SET 8 = 8,40 Lei/buc ; 5 - Lanterna LED VARTA CREE XP-C 17731 - BUC 6 = 60,50 Lei/buc ; 6 - Lanterna LED VARTA F10 18700 - BUC 4 = 72,00 Lei/buc ;
- Număr anunț
- DA25044303
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.668,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.668,76 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.