Atribuită Cumpărare directă

TELEMEA VACA vrac kg 10 21.56 BRANZA DE VACI 900 gr buc 10 22.48 SMANTANA 400GR BUC 6 6.43 UNT 65%Grasime 200 grame buc 12 8.72 SMANTANA 900GR 15% GR BUC 7 15.4 Lapte dulce litru 5 6.43

Număr anunț
DA25088875
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PIA BRATIANU (CUI 20745833)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,57 RON
Valoare atribuită
723,57 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,57 RON

din 723,57 RON estimat