Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Informare și Publicitate, conform anunț nr.ADV1127838, privind proiectul „Modernizarea și Dotarea Ambulatoriului din cadrul Secției Exterioare de Pediatrie a Spitalului Județean de Urgența “Mavromati” Botoșani”, cod SMIS 126319. - Machetare si publicitate comunicat de presa privind inceperea proiectului. - Realizare/producere si instalarea unui panou de informare temporar, pentru perioada de realizare a investitiei. - Realizare/producere si instalarea a 1 placa permanenta de informare, dupa perioada de realizare a investitiei, - Machetare si publicitare comunicat de presa privind finalizarea proiectului, - Etichete autocolante pentru dotarile achizitionate prin proiect (676 buc.)
- Număr anunț
- DA25074828
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- GRAPHIK AGENCY SRL (CUI 28209890)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.276 RON
- Valoare atribuită
- 5.276 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.