Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN. 07/12.02.2020 Manusi examinare nesterile NITRIL nepudrate S - 1000 BUC, M - 5000 BUC, L - 4000 BUC, XL - 1000 BUC

Număr anunț
DA25055529
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.005,90 RON
Valoare atribuită
5.005,90 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.005,90 RON

din 5.005,90 RON estimat