Atribuită Cumpărare directă

FBX 100A - LICHID FRANA - 2 BUC - 33.58 + TVA BHV648E - ETRIER DISC FRANA - 1 BUC - 514.62 + TVA BHV649E - ETRIER DISC FRANA - 1 BUC - 514.62 + TVA 8100 X-CESS 5W40 5L - ULEI MOTOR - 1 BUC - 124.36 + TVA 8100 X-CESS 5W40 1L - ULEI MOTOR - 2 BUC - 55.38 + TVA SX75W90 GL5 1L SEMIS. - ULEI TRANSMISIE - 3 BUC - 86.55 + TVA

Număr anunț
DA25071768
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Martonffi Janos Vlahita (CUI 4367418)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460,95 RON
Valoare atribuită
1.460,95 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460,95 RON

din 1.460,95 RON estimat