Atribuită
Cumpărare directă
1. Hidroxid de sodiu - 1 kg. - 25 lei/kg 2. Toluen - 1 litru - 42 lei/L 3. Amoniac - 1 litru - 17lei/L 4. Tetraclorura de carbon - 1 litru - 320 lei/L 5. Bicromat de potasiu - 680 lei/kg 6. Clorat de potasiu - 500g - 95 lei/500g 7. Alcool etilic - 1 litru -42 lei/L 8. Alcool izopropilic - 1 litru 26 lei/L 9. Iod - 0.25 kg. -95 lei/250g 10. Glucoza Merck 104074- 210lei/kg 11. Tartrat dublu de sodiu si potasiu -1 kg. - 65 lei/kg
- Număr anunț
- DA25080420
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI 5945730)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.617 RON
- Valoare atribuită
- 1.617 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.