Atribuită Cumpărare directă

Decantor ghips pentru soclator. Util pentru laboratorul dentar. Produs nou, categoria semi-profesional. Specificatii: -echipamentul se conecteaza la soclator si chiuveta prin racordurile sale intrare / iesire -filtreaza apa reziduala rezultata in urma soclarii modelelor din ghips -este prevazut cu 4 camere pentru decantare si un sac de nailon care se schimba periodic -confectionat din material plastic rezistent -dimensiuni l 35cm/ h 45cm Avantaje: -elimina riscul colmatarii conductelor din laborator sau cabinet -in urma procesului de soclare prin instalatia de apa se depun deseuri reziduale -decantorul previne evenimente neplacute care pot sa atraga deranj si cheltuieli suplimentare -echipament „friendly environment” -simplu de instalat si de intretinut Garantie 3 luni

Număr anunț
DA25055811
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33126000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,44 RON
Valoare atribuită
613,44 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,44 RON

din 613,44 RON estimat