Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica set Perfex 3 straturi 10/set Set 8 5.81 Lavete universale Oti 3/set 040264 Buc 4 1.85 Saci menaj 135L 70*110cm 10/rola Suprem Buc 4 3.06 Saci menaj 35L 50*60cm 15/rola Suprem Buc 8 1.38 Detergent parchet Rivex 4L Buc 3 40.36 Rezerva mop bumbac 250g Suprem Buc 4 2.63 Dezinfectant Domestos 750ml Buc 3 7.08 Manusi pentru menaj Latex 805221 Set 3 2.02 Baterii alkaline Duracell R6 AA 4/set Set 3 8.05 Degresant Cif 500ml Bathroom Buc 3 12.21 Coada lemn 1.4m pentru mop AUC-35-202 Buc 2 6.5
- Număr anunț
- DA25046856
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA CLUJ (CUI 16453440)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,84 RON
- Valoare atribuită
- 309,84 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.