Atribuită Cumpărare directă

1. PIX SCHNEIDER K15 (albastru) 2. CLIPBOARD SIMPLU (preferabil negru) 3. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER (5 cutii = 25 topuri) 4. AGRAFE HARTIE 33MM 5. AGRAFE HARTIE 50MM 6. NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 7. MINA CREION MECANIC 0.5/0.7/1.0 ROTRING (0,7) 8. BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 19X33 BEDAX 9. MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB (diferite culori) 10. FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 11.CUTTER MARE PROFESIONAL 12.NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 50 X 50 250BUC 13.CORECTOR BANDA MILAN 14. BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 48X66 LAT BEDAX (2 buc- tip banda; 2 buc. - hartie mare) 15.BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM (NEGRU) 16. PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 17. PERFORATOR KANGARO PERFO40 18.PERFORATOR KANGARO PERFO30

Număr anunț
DA25056833
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,10 RON
Valoare atribuită
701,10 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,10 RON

din 701,10 RON estimat