Atribuită Cumpărare directă

Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Saci menajeri ultrarezistenti LDPE, 35 litri, 15 buc/rola Role 25 2.02 lei 50.50 lei 2 Saci menajeri ultrarezistenti LDPE, 60 litri, 10 buc/rola Role 10 2.07 lei 20.70 lei 3 Saci menajeri LDPE, 120 litri, 70*110 cm, 10 buc/rola Role 30 3.52 lei 105.60 lei 4 Sapun lichid 5 litri Squill Standard - SL 2P Bidon 2 14.62 lei 29.24 lei 5 Hartie igienica Jumbo alba, 2 str., Le Papier - 130 m x 19 cm pachet 10 4.12 lei 41.20 lei 6 Prosop hartie super absorbant, 3 straturi, 60 foi, 3 role/set set 7 12.35 lei 86.45 lei 7 Laveta din microfibra uz general albastre/roz, 30*30 cm, 1 buc/set set 6 2.43 lei 14.58 lei 8 Detergent vase lichid, FAIRY, 0.9 litri Bidon 2 6.53 lei 13.06 lei 9 Manusi pentru menaj, latex, marime L / XL set 20 4.90 lei 98.00 lei 10 SANO GEAM 1000ML.PISTOL buc 10 9.58 lei 95.80 lei 11 BREF WC 4 BILE 50G set 3 4.78 lei 14.34 lei 12 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL 1L VERDE buc 2 14.02 lei 28.04 lei 13 Prosop hartie 2 str., alb, 100 ml, Practico, 550 foi, 800 gr./buc buc 10 8.24 lei 82.40 lei 14 Hartie igienica Jumbo alba, 2 str., Le Papier - 130 m x 19 cm buc 10 4.12 lei 41.20 lei 15 Sapun lichid 5 litri Squill Standard - SL 2P buc 1 14.62 lei 14.62 lei 16 Burete clasic de vase Scotch-Brite™ buc 20 5.13 lei 102.60 lei 17 Galeata din plastic, rotunda, rosie, 10 L buc 3 6.00 lei 18.00 lei 18 Saci menajeri ultrarezistenti LDPE, 60 litri, 10 buc/r

Număr anunț
DA25083915
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,03 RON
Valoare atribuită
877,03 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,03 RON

din 877,03 RON estimat