Atribuită Cumpărare directă

Lucrari sanitare la ferma Moara Domneasca-Afumati Ilfov, constand in: 1. MONTAJ CANALIZARE (~20m); 2. MONTAJ ALIMENTARE APA PUT (~40m); 3. MONTAJ HIDROFOR + POMPA SUBMERSIBILA; 4. MONTAJ VAS WC; 5. MONTAJ LAVOAR BAIE; 6. MONTAJ SIFON PARDOSEALA; 7. MONTAJ GHIUVETA BUCATARIE; 8. MONTAJ BOILER; 9. MONTAJ DUS; 10. EXECUTAT ALIMENTARE APA CALDA/RECE – OBIECTE SANITARE (BAIE+BUCATARIE+BAZIN RETENTIE) CU MATERIALE INCLUSE; 11. EXECUTAT SCURGERE APA – OBIECTE SANITARE (BAIE+BUCATARIE) CU MATERIALE INCLUSE; 12. DEVIZ MATERIALE NECESARE EXECUTARE – CANALIZARE, ALIMENTARE APA, MONTAJ HIDROFOR/POMPA, ALIMENTARE APA CALDA/RECE SI SCURGERE;

Număr anunț
DA25089593
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Furnizor / câștigător
EDURAL INSTAL S.R.L. (CUI 19738344)
Cod CPV
45232460-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.419,19 RON
Valoare atribuită
7.419,19 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.419,19 RON

din 7.419,19 RON estimat