Atribuită Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL HP279A 1K SKYCF279A 1 TONER COMPATIBIL SKY SAMSUNG ML1610/2010 XEROX 3117 SKYML1610 1 TONER COMPATIBIL PANTUM PA-210 1

Număr anunț
DA25052076
Autoritate contractantă
Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,38 RON
Valoare atribuită
386,38 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,38 RON

din 386,38 RON estimat