Atribuită Cumpărare directă

Pliant "Igiena mainilor" Pliant "Ziua impotriva drogurilor" Pliant "Sanatatea orala" Pliant "Alimentatie sanatoasa" Pliant "Ziua nationala si mondiala a inimii" Pliant "Coronavirusul n-CoV-2019

Număr anunț
DA25052183
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
22140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790 RON
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON

din 2.790 RON estimat