Atribuită Cumpărare directă

LISTA ALIMENTE - CT ION MINCU / 2020.02.19 - 2020.02.24

Număr anunț
DA25084548
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294,56 RON
Valoare atribuită
2.294,56 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294,56 RON

din 2.294,56 RON estimat