Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de urmarire curenta a constructiei `Sediu DMPS` Tulcea, sediu situat in municipiul Tulcea, strada Babadag nr. 118, vor consta in urmarirea marcilor de tasare si reperilor de tasare instalati (10 marci de tasare si 3 reperi/borne), in baza Programului de urmarire a comportarii in exploatare nr. 3215/18.08.2017 elaborat de proiectantul cladirii SC SAGETATAOR SRL Tulcea. Rezultatele masuratorilor (urmaririi curente) vor fi prezentate intr-un Raport de urmarire si interpretare date pentru tasari si fisuri, insotit de fisa de masurare a tasarilor si fisurilor.
- Număr anunț
- DA25052706
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
- Furnizor / câștigător
- CONSIG CONS SRL (CUI 21862629)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.699 RON
- Valoare atribuită
- 1.699 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.